Do swoich zadań podchodzimy z dużą dokładnością. Dzięki temu nasza firma co pewien czas uzyskuje pozytywną opinię od klientów. Oczywiście nie oznacza to, że część z nich nie jest zadowolona. Po prostu nie wszyscy mają odpowiednią ilość czasu, aby taką opinię pozostawić nam w Internecie. Zazwyczaj pojawiają się one w Google Maps. Zgromadziliśmy tam już kilkadziesiąt pozytywnych opinii na przestrzeni kilku lat. Informujemy w ten sposób nowych klientów, że izolacje wdmuchiwane u nas zawsze odbywają się najlepiej.

Co czynimy w roku 2018 – wdmuchiwanie izolacji na kolejne lata!

ocieplenia izolacje wdmuchiwane przez izolacji termiczne daniel borowiec

Motto naszej działalności to przede wszystkim dalszy rozwój. Przez to nie chcemy zatrzymywać się w miejscu, lecz dążyć do coraz większej doskonałości. Oczywiście jeszcze brakuje nam pewnych rzeczy. Ostatnio na przykład zauważyliśmy, że nasi pracownicy powinni zostać wyposażeni w specjalne stroje. Dzięki nim wdmuchiwanie izolacji realizują jeszcze dokładniej. A przy tym nie szkodzą swojemu zdrowiu i ciału. Gwarantujemy im bezpieczeństwo na naprawdę wysokim poziomie. Cieszą się z takich warunków pracy i do swoich zadań podchodzą z pieczołowitą dokładnością.

Dzięki temu cena na wdmuchiwanie celulozy ustalana jest indywidualnie na potrzeby danego zlecenia. Przypuśćmy, że zwraca się do nas jeden z klientów, którzy oczekuje, że zapewnimy mu docieplenie poddasza. W tym celu musimy dokładnie poznać taką nieruchomość. Wybieramy się do naszego klienta, dokonujemy pewnych pomiarów. A następnie jesteśmy w stanie przygotować dokładną wycenę. Na jej podstawie realizujemy jeszcze wiele innych zadań.

Kolejne izolacje wdmuchiwane

kolejne izolacje wdmuchiwane w Polsce - poddaszy, ścian, podłóg

Natomiast pojawia się również inny klient, a mu zależy na tym, abyśmy przygotowali ocieplenie ścian bądź stropodachu. Tutaj również zajmujemy się zmierzeniem wszystkich ścian. Oceniamy, które z nich nie posiadają materiału izolacyjnego bądź jego go dość mało. Następnie proponujemy taki materiał izolacyjny, na przykład celulozę i wełnę mineralną, która posiada wyjątkowe parametry. One okazują się bardzo zachęcające dla wszystkich naszych odbiorców.

Kontaktujemy się na samym początku emailowo. Natomiast z czasem wybieramy kontakt telefoniczny i bezpośredni. Chcemy dokładnie poznać naszego klienta, jak i jego oczekiwania.

Gdybyśmy w taki sposób starali się obsługiwać swoich klientów, to tym chętniej decydowaliby się na nasze usługi. Wyszliby z założenia, że pozyskaliśmy już bardzo pozytywne opinie na rynku budowlanym, więc warto pozwolić sobie na nasze usługi. Wśród nich wyłaniają się docieplenia metodą wdmuchiwania. I wychodzimy z założenia, że to dobry wybór. Później widzimy, jak firma stara się do nas docierać i później przez najnowsze maszyny i materiały realizować ocieplenie celulozą bądź wełną mineralną. Wiele zależy od tego, na jaki poziom ocieplenia budynku się zdecydujemy.

Reklamy